Soğuk Hava Deposu Kurulumu

Geçmişten günümüze kadar gelen ve son olarak da sürdürülebilir, ekolojik ve ekonomik inovasyonlar ile karşımıza çıkan Soğuk Hava Deposu uygulamaları daha uzun süreli muhafaza edilmek istenilen ürünler için geçerli olmaktadır. İsteğe bağlı olarak da alan genişliği hesaplanarak özel dekorasyonlu projelendirmeler yapılmaktadır. Tüm bunların sonunda ise aktif olarak soğutma sistemlerinizi kullanarak ürünlerinizi çok kolay bir şekilde koruyabilirsiniz.

Soğuk Hava Depolarında Kurulum Maliyetleri

Her zaman kaliteli hizmet almak ve sürekli olarak bu hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, sizlere, Sonkar Soğutma olarak en iyi şekilde yardımcı olabiliriz. İlk olarak web sitemizdeki ve kataloglarımızdaki ürünlerimizi ve projelerimizi incelemenizi, akabinde aklınızdan geçen tasarımı bizlere aktarmanızı isteriz.

Tüm bunlara karar verdikten sonra ise hem inşaat alanında, hem de tamamlanması konusunda en ince ayrıntılar düşünülerek alanınız Soğuk Hava Deposu Kurulumu için uygun hale getirilebilir. Maliyetler genelinde ürünlerinizi hangi derecelerde muhafaza edeceğinizi belirleyerek sizlere sunulacak olan temelden başlayan ve devamında +5° / +16° (SC1) ortam soğutma, -5° / +5° (SC2) taze muhafaza, -18° / -20° (SC3) donmuş muhafaza, -23° / -25° (SC4) donmuş muhafaza, -35° / -40° şok muhafaza olarak devam eden soğutmaları isteyebilirsiniz. Yani ayarlanabilir ve ürünün özelliğine göre değişkenlik sağlayabilir oluyor olması kullanım açısından da kolaylıklar sunmaktadır.

Soğuk Hava Deposu ve Buzhane Kurulumu

Bir veya birden fazla hatta ve hatta merkezi sistem olarak şoklama, dondurma veya soğutma özelliklerine sahip olan depolarla nitelikli ürün koruma sağlarsınız. Soğutma cihazları konusunda da en iyisini sunmayı alışkanlık haline getirmiş olan firmamız, sizlere garantili hizmet vermektedir. Özellikle de tesislerde olmazsa olmazları arasında yer alan Buzhane Kurulumu içinde aynı hizmetlerden yararlanabileceksiniz. Hizmette yer alan sektörler ise tercihlere göre ve muhafaza şartlarına göre et ve et ürünleri, balık ve deniz ürünleri, süt ve süt ürünleri, meyve, sebze, ayran, yoğurt, peynir gibi kendini sıralamaktadır. Sizlerde faaliyet alanlarına uygun olan seçimleri yaparak aktif bir şekilde kullanıma hazır olabilirsiniz.

KÜÇÜK ÖLÇEKLİ SOĞUK HAVA DEPOLARI

ENDÜSTRİYEL SOĞUK HAVA DEPOLARI

Küçük ölçekli soğuk hava depolarını, endüstriyel soğuk hava depolarından ayıran en önemli özellik, tonaj kapasitesi, ürün / mal sirkülasyonu, ürün / mal yoğunluğudur. -5°C / +5°C odalar için 220 m³, -18°C donmuş muhafaza odaları için 70m³, küçük ölçekli soğuk hava deposunu tanımlayan sayısal parametrelerdir. Bu kapasitelerin üzerindeki soğuk hava depoları, endüstriyel soğuk hava depoları sınıfına girer.